PIVNÍ AMBASÁDA

Pivní ambasáda

Jak jistě víte nežli se RESTAURACE, HOSPODA, PIVNICE stane platným členem naší Aliance P.I.V.. stává se takzvaným hostujícím členem. Dalo by se říci členem na zkoušku. Během této doby ostatní členové poznávají danou provozovnu, hodnotí jejich vztah k pivu a celkové péči o chod podniku. To, aby jsme měli jistotu, že členy naší ALIANCE P.I.V. jsou pouze a jednině skvělé podniky s výbornými pivy a vztahem k nim.


JEDNÍM z takových hostujících členů je nyní PIVNÍ AMBASÁDA. Věříme, že si jí i vy oblíbíte.

PIVNÍ AMBASÁDA je pardubická pivnice s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na našich osmi pivních kohoutech se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí. Minimálně na třech pípách vždy najdete dnes tak populární svrchně kvašená piva – pšeničná, ALE nebo IPA. Snažíme se o maximální pestrost nabídky, aby si každý host pochutnal a mohl najít svého favorita. Zákazník u nás může ochutnat i piva nefitrovaná, tedy čerstvá a ve stavu, v jakém opustila pivovarský tank bez jakýchkoli dalších úprav.

Milovníkům zlatého moku tak v samém centru Pardubic čepujeme piva nejen ze všech koutů České republiky, ale i dalších pivních velmocí jako jsou Německo, Belgie, Velká Británie nebo USA.

Nekuřáská Pivní ambasáda nabízí 50 míst uvnitř restaurace a tři pivní sety na zahrádce.

Komu by naše nabídka čepovaných piv nestačila, ten si může vybrat z pestré škály lahvových piv v naší lednici.

PIVNÍ AMBASÁDA
Smilova 335
Pardubice

www.pivniambasada.cz

tel: 735 869 895

Otvírací doba:
PO – ČT: 16,00 – 0,00
PÁ – SO: 16,00 – 1,00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *