Tisková konference Aliance P.I.V.

ALIANCE P.I.V. je sdružení špičkových pražských pivních barů, které se specializují na široký výběr točených piv z malých českých pivovarů. Vytvořením svého sdružení chceme podpořit jak malé pivovary jejich propagací i usnadněním hromadného odbytu do více restaurací, tak vyjít vstříc těm milovníkům piva, kterým nestačí stereotypní nabídka drtivé většiny hospod v Česku, omezující se jen na několik zprofanovaných velkovýroben nápojů pivního typu.
Nejen pro tyto fajnšmekry bude zajištěn široký sortiment skvěle ošetřených speciálů, ale také všemožné informace pro amatérské i pokročilejší pivní degustátory a znalce.“
Proto svolává ALIANCE P.I.V. (Pivně Inteligentních Výčepů) tiskovou konferenci do restaurace První Pivní Tramway, Na Chodovci 1a, Praha 4, konečná tram. linky 11 – Spořilov, na pondělí 19. dubna, 12 hodinu.
ALIANCE P.I.V. – ZAČÍNÁME !!!!!
ANEB DO ROKA A DO DNE !!!!!
Uff. Ale trvalo to, co?!? No neva, důležité je, že jsme to přes všechny peripetie a úklady nevzdali a teď je jen na nás pěti zakladatelích, jestli se ukáže náš projekt jako přínosný a to jak pro nás, tak i – a to hlavně – pro vás, naše pivomilné zákazníky. My v to pevně věříme, hodně jsme pro to udělali a ještě uděláme. Ovšem měli by se o ALIANCI P.I.V. dozvědět lidi!
Otcové zakladatelé představí svůj epochální projekt na podporu pití zajímavých českých piv, předvedou poutavé pivní ukázky a zodpoví všechny pivně inteligentní otázky ☺.
 • Za ALIANCI P.I.V.
  – Jan Hans Charvát, Zlý Časy
  – Jiří Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway
  – Miroslav Holý, Merenda
  – Pavel Holčák, Obžerství
  – Miroslav Wagner, U prince Miroslava
  – host Tomáš Erlich, Sdružení přátel piva
 • Samozřejmě součástí tiskové konference je i ochutnávka piv a k tomu tradiční občerstvení (gulášek).