Prague Beer Garden

„Na konečné jedenáctky najdete malou neobvyklou hospůdku, která se zapsala do historie piva. První Pivní Tramway. Není to tak dávno, kdy většina hospod točila pivo pouze jednoho pivovaru. První Pivní Tramway otevřela dne 17.3.1997 se třemi pivy na čepu.

Pilsner Urquell, Gambrinus a Guinness. Na jaře roku 2004 provedla PPT revoluci českých hospod zavedením „filosofie 4. pípy“. V praxi to znamenalo, že na čepu zůstaly 3 stálice a na čtvrté pípě se točily piva z českých mini pivovarů, které jinde nebyly k dostání. Na začátku byl Murphy’s Red Stout nahrazen  Primátor Weizenbier a čtvrtá pípa pak i nadále pokračovala v obměně nabídky pivovaru Primátor.

PPT se v průběhu času rozrostla na svých nynějších 6 píp nabízející kvalitní, čerstvé, české pivo, které byste očekávali pouze v těch nejlepších restauracích. Mezi stálou nabídku piv PPT patří Plzeň, Pardál a Primátor Weizenbier. Piva z mini pivovarů jsou prostě vynikající, za zmínku stojí například Kocour nebo Matuška. Pokud budete mít tu možnost, určitě # využijte našeho doporučení a vyzkoušejte Tramway Ale – výborná 11 °, která je k dostání pouze v PPT.

PPT má jedinečnou atmosféru. K dekoracím patří dřevěné tramvajové lavice, rock&rollových plakáty, speciální umělecká výzdoba místního pivního fanouška a dalších českých kuriozit, které vespolek vytváří příjemné domovské zázemí milovníků piva a náhodných zvědavců, kteří se vydávají na Spořilov za senzací. Obsluha je profesionální a efektivní, na dolití nečekáte dlouho. Personál sice nemluví příliš anglicky, ale zato je velice úslužný a rád doporučí vhodná piva z nabídky. Jediná nevýhoda PPT je, že se zde kouří. Pokud máte hlad PPT disponuje rozsáhlou nabídkou pokrmů vhodných k pivu nebo české tradiční kuchyně, které jsou jak chutné a vydatné tak i cenově dostupné.

Rozhodně zvažte možnost rezervace, jelikož se PPT s večerem velice rychle zaplní. V nabídce mají také lahvového Kocoura a své Tramway Ale k prodeji. Do PPT se dostanete tramvají 11 na konečnou zastávku Spořilov nebo autobusem pak 118, 121, 135, 136.“

Zdroj