Přijímání nových členů do Aliance P.I.V.

Zdarec lide pivamilný !!! Jsme zde s foto a videoreportem z velkého dne naší  ALIANCE  P.I.V.  !!! A sice 22. srpna tohoto roku došlo k nevídané situaci, kdy jsme na stálo přijímali ne jednu, ne dvě, ale rovnou tři hospody do  ALIANCE  P.I.V.  !!! Zkušební doba jim uplynula dávno a tak bylo jen na nás v kolika lidech a hlavně KDY se sejdeme. Neb sladit volné termíny chlapů z dvanácti hospod není opravdu lehké. No ani tentokrát jsme nebyli fšici, ale bylo nás dost na křtění a o to šlo především.


Jak pokračuje záznamová technika, taxi i natáčíme z křtění videa a ty pak mohou nový členové vidět. No taxe snažíme každé křtění udělat trochu jinak, aby to pro ně bylo i trochu přeqapení. V Pivní Ambasádě to byl pivněalianční test, v Bad Flash Baru zase blýskaly blesky a zněly hromy no a na (A)VOID Floating Gallery jsme chlapce křtěním okrášlili a určitě i omladili 🙂 !!!

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“23″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Prezentace]“ template=“/var/www/clients/client1/web1/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Videa tu budou již brzy. Zatím jsou na Faceboku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *